12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Visi mėgsta paplūdimius, balta smelė, banglenčių sportą ir aktyvų poilsį, nes tai geriausias būdas praleisti laiką su draugais. Paplūdimys yra kažkoks mažas kraštas, kuris siūlo nedidelį rojaus kampelį kelias valandas.

Jei neturite galimybės keliauti į tolimiausias vietas su didingais paplūdimiais, tuomet JAV paplūdimiai bus malonūs alternatyva, kurioje Atlanto ir Ramiojo vandenynai skalauja stebuklingų vietų krantus. Štai jums 12 geriausių Amerikos paplūdimių sąrašas poilsio ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams.

Hanauma Bay paplūdimys (Hanauma Bay)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Honolulū, Havajai.

Privalumai: Tai buvęs ugnikalnio krateris, kuris vėliau buvo užliejęs vandeniu ir prisipildė 400 rūšių tropinių jūrų gyventojų, tokiais kaip skatikas, murėna, kalmaras, jūrų vėžlys, rifinė ryklys ir delfinas. Hanauma išlieka viena geriausių pasaulio vietų nardymui. Čia galima išsinuomoti kaukes, plaukimo sepes, nardymo vamzdelius ir daug kitų dalykų.

Koligni paplūdimys (Coligny Beach)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Hilton Head, Pietų Karolina
Privalumai: Tai prabangus vasaros kurortas su nupjautais želdynais ir teniso kortais. Taip pat čia yra 26 skirtingų golfo aikštelių.

Venicijos paplūdimys (Venice Beach)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Los Andželas, Kalifornija
Privalumai: Vienas iš patraukliausių ir saulėti Amerikos paplūdimių. Į Veneciją atvyksta turistai iš visos Amerikos ir pasaulio, taip pat hipo, kultūristai, blondinės, banglenčių ir pasiūdymo mėgėjai, taip pat menininkai ir gatvės atlikėjai, kurie mišinasi su minia ir linksmina praeivius turguose ir pan. Tai taip pat viena iš populiariausių vietų šalyje pliažo krepšiniui.

Kanono paplūdimys (Cannon Beach)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Kanono paplūdimys, Oregonas
Privalumai: Paplūdimys tiesioginioje Oregono centro pažymėtas miškų, aukštų uolų ir sürrealistinių apylinkių aplinkoje. Šis vietovė pilna jūrų žvaigždžių, jūrų agurkų, krabų ir erkėčių.

Klirvoterio paplūdimys (Clearwater Beach)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Klirvoteris, Florida

Privalumai: Paplūdimys su baltu smeliu ir šilta įlanką, bet apskritai pakankamai keistą vietą, kaip ir visa Florida. Pagrindinis Klirvoterio pranašumas - delfinai, kuriuos galima stebėti ir išnagrinėti.

Bičvolkerio Parkas (Beachwalker Park)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Kiavos sala, Pietų Karolina
Privalumai: Atlantiko paplūdimys yra 10 mylių ilgio salos atkarpa, kur yra gražiausias Reff rifų atkarpos. Taip pat čia yra dailūs pelkių plotai, sodai, kuriuose auga magnolijos, pušys, ąžuolai, taip pat čia galima paragauti ostrigų ir išstudijuoti turtingą vietinę folklorą.

La Holos įlanka (La Jolla Cove)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: La Holos įlanka, Kalifornija
Privalumai: Tai nedidelis, netgi kiek čiupinukas paplūdimys tarp iškylančių smėlėtų uolų. Viena iš daugiausiai fotografuojamų vietų pasaulyje. Čia yra įlankos, spalvingos vietos, gyvena leopardinės ryklės, silkė ir skatikai. Taip pat yra po vandeniu esantis parkas, kuris yra ekologinis rezervatas.

Assateague Beach paplūdimys (Assateague Beach)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Asateige sala, Virdžinija/Merilendas
Privalumai: Čia ganosi laukinis arklių banda! Galima užsiimti banglenčių sportu, žvejyba, baidarių plaukimu arba statyti stovyklą ir grobti krabus.

Bologno Bay paplūdimys (Bolongo Bay Beach)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Sent Tomasas, JAV Virdžinijos salos
Privalumai: Beveik bet koks paplūdimys Virdžinijos salose turi malonų priedą - švarias vandas ir smulkų malonų smėlį. Taip pat čia gamina geriausius raganų kokteilius apylinkėse.

Flamengo paplūdimys (Flamenco Beach)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Kulėbra, Puertorikas
Privalumai: Tai nedidelė sala šalia Puertorikos krantų, gyvenama vietos gyventojų ir teikianti nepaliestą rojų, visi dėka trūkstamų daugybės viešbučių ir restoranų.

Juodosios smėlio paplūdimys (Black Sand Beach)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Vianapanapa valstybinis parkas, Maui, Havajai
Privalumai: Vienintelis juodųjų smėlių paplūdimys Amerikoje yra čia. Taip pat yra daug požemių urvų, senų šventyklų ir kapinių, jūrinių kriauklių šalia kranto ir daugybė natūralių baseinų.

Pietų Padre sala (South Padre Island)

12 Jaukiausių JAV paplūdimių. Dalis 1

Kur: Pietų Padre sala, Teksasas
Privalumai: Klubinis rojus panašus į Majamį, bet be aštrios kainų politikos ir kitų reikalavimų. Tai 35 mylių ilgio teritorija, kur praktikuojami visi rūšių paplūdimio ir vandens sportai, taip pat siūloma pamatyti delfinus ir surengti vandens fejerverką.

Pasirinkite savo kalbą

Pasirinkite savo valiutą

Kai taikoma, kainos bus konvertuojamos į jūsų pasirinktą valiutą ir rodomos ta valiuta. Valiuta, kuria mokate, gali skirtis atsižvelgiant į jūsų užsakymą, taip pat gali būti taikomas aptarnavimo mokestis.