Atidarytas kurortas JW Marriott Maldivų kurortas ir kūrybinės terapijos centras

Atidarytas kurortas JW Marriott Maldivų kurortas ir kūrybinės terapijos centras

JW Marriott viešbučių tinklas, priklausantis Marriott International, Inc. grupei, su džiaugsmu praneša apie JW Marriott Maldives Resort & Spa kurorto atidarymą Vagaras saloje, įsikūrusiame Šaviyani Maldivų atolė. Tai pirmasis JW Marriott žymaus brando viešbutis šiame rojaus kampelyje planetoje. Naująjį kurortą galėsite pasiekti vos per 55 minučių skristi hidroplenu iš Malė sostinės.

Atidarytas kurortas JW Marriott Maldivų kurortas ir kūrybinės terapijos centras

Svečius laukia 60 erdvių vilų, kurių mažiausia plotas bus apie 235 kv. m, kiekviena su savo baseinu ir terasa saulės vonioms. Tiek dviejų, tiek vieno aukšto vandens vilos su baseinu stovi ant stulpų Indijos vandenų kristalinėse vandenyno vandenyse. Čia atsiveria puiki panorama į aušras ir sutemus. Paplūdimio vilos, taip pat su baseinais, išeina į paplūdimį su švariu baltu smeliu. Dviejų aukštų paplūdimio vila su baseinu skirta didelėms kompanijoms ar šeimoms: kiekvienam aukštui yra atskiri svetainės, miegamieji ir vonios kambarys. Interjeras įkvėptas gamtos ir vietinės kultūros, kas atsispindi pasirinktoje spalvų gamoje ir naudotuose medžiagose. Lengvai nuleidžiamos šiaudinės stogai primena apverstas tradicines žvejų valtis dhoni su ant jų sėdinčiomis baltomis garnimis, kurių galvos nuleistos į vandenį.

„Mes nuostabiai džiaugiamės atidarydami pirmąjį JW Marriott viešbutį šiame tikrai nuostabiame aukščiau nurodytas vietoje, – pasakoja Mitci Gaskins, prekės ženklo globalinio plėtros viceprezidentė. – Remdamiesi vientisumo filosofija, siekiame sukurti visus sąlygas mūsų svečiams pilnai mėgautis pirmalaikiu aptarnavimu kartu su mylimaisiais ir ilsėtis ne tik kūnu, bet ir siela“.

Atidarytas kurortas JW Marriott Maldivų kurortas ir kūrybinės terapijos centras

Svečiams paslaugų teikiamas sporto salė, įsikūrusi lagūnoje, paplūdimio paviljonas sportui lauke, kasdieniniai jėgos ir kardio treniruotės su instruktoriais, joga, gimnastika ir kvėpavimo pratimai. Be to, yra unikalus Spa by JW, kur kiekvienas tikrai galės rasti sau tinkamas procedūras.

JW Marriott Maldives Resort & Spa neužmiršo gurmanų: specialiai jiems viešbutyje veikia penki restoranai su įvairiu meniu, skirtu betkokio skonio. Čia rasite tradicinius maldivų jūros gėrybių ir egzotiškos tailandietiškos virtuvės patiekalus kavinėje ant medžio, malkinės krosnies pica ir japoniškas teppanyaki, taip pat kasdieninius šviežiausius produktus iš viešbučio savo daržo. Svečius laukia trys barai su vyno sąrašu iš daugiau nei trijų šimtų vynų iš Senojo ir Naujojo pasaulio bei baro meniu, siūlančiu tiek japonišką saketę, tiek unikalius autorinius kokteilius iš bet kurio iš 98 romo rūšių. Tiems, kurie mėgsta jaukų savo vilos kambarių jausmą, veikia greita visą parą veikianti pristatymo paslauga.

Atidarytas kurortas JW Marriott Maldivų kurortas ir kūrybinės terapijos centras

Vaikai be abejo džiaugsis vaikų klubu Mažieji Grifonai su žaidimų aikštele, primenančia 13 metrų piratų laivą, miegamojo, valgomojo, žaidimų kambariais ir mokymo klasėmis, kur mažieji svečiai galės linksmai ir naudingai leisti laiką. Kurorte veikia didžiulis baseinas tik suaugusiems ties Vagaru salos kraštu, taip pat klubo namas su cigarų kambarys, nargile ir biliardo stalu.

Keliomis vietomis nuo salos yra koralinis rifas, kur JW Marriott Maldives Resort & Spa svečiai gali mėgautis gausia jūrų fauna. Vietinis jūrų biologas stebi rifo ekologiją, taip pat organizuoja nardymą, snorkelį ir kitus vandens sporto pramogas. Stulbinantys balti paplūdimiai kartu su kruopščiai apgalvotu dizainu ir unikalia maldiviška kultūra užtikrina neįkainojamą poilsiavimo patirtį!

Apie JW Marriott Hotels & Resorts

JW Marriott yra Marriott International grupės dalis - prabangių viešbučių ir kurortų tinklas visame pasaulyje. Kiekvienas iš apdovanotų viešbučių garantuoja savo svečiams JW Treatment lygio aptarnavimą, skirtą patyrusiems ir žinančiams keliautojams. Tikrai prabangus poilsiavimas sukuriamas tais, kurie gyvena savo aistra, o JW Marriott viešbučiai garantuoja nepamirštamus atostogas. Svečiams siūlomos programos ir pasiūlymai, įkvėpti sąmoningumo idėjų, leidžiančių jiems būti puikios formos, jaustis pasitikinti ir visapusiškai mėgautis kiekvienu momentu. JW Marriott viešbučių ženklas šiuo metu turi daugiau nei 85 viešbučius daugiau nei 25 pasaulio šalyse ir teritorijose. Norėdami gauti papildomos informacijos lankykite svetainę, taip pat puslapius Instagram ir Facebook. JW Marriott tinklas yra Marriott Bonvoy keliautojams skirtos lojalumo programos narys, kuri jungia Marriott Rewards®, The Ritz-Carlton Rewards® ir Starwood Preferred Guest®(SPG) programas. Programos svečiai gauna įvairias privilegijas ir paslaugas iš Marriott Bonvoy Moments meniu, taip pat galimybę rinkti taškus ir juos naudoti viešbučių tinklo viešbučiuose arba gauti Elite statusą. Tapkite programos nariu arba sužinokite daugiau: MarriottBonvoy.marriott.com.

Apie Marriott International

Marriott International, Inc. (NASDAQ: MAR) pagrindinė būstinė įsikūrusi Betesdo mieste, Merilendo valstijoje, JAV. Marriott International yra 30 pasaulinių lygių prekių ženklų ir daugiau nei 7000 viešbučių 132 šalyse ir teritorijose visame pasaulyje. Marriott tiesiogiai valdo bei sudaro franšizės ir licencijų susitarimus su privačiais viešbučiais bei kurortais visame pasaulyje. Šiuo metu bendrovė sujungė Marriott Rewards®, The Ritz-Carlton Rewards® ir Starwood Preferred Guest® (SPG) lojalumo programas vienoje bendroje Marriott Bonvoy lojalumo programoje. Daugiau informacijos galite rasti svetainėje , naujausias naujienas galite rasti . Sekite naujienas Facebook, @MarriottIntl Twitter ir Instagram.

Pasirinkite savo kalbą

Pasirinkite savo valiutą

Kai taikoma, kainos bus konvertuojamos į jūsų pasirinktą valiutą ir rodomos ta valiuta. Valiuta, kuria mokate, gali skirtis atsižvelgiant į jūsų užsakymą, taip pat gali būti taikomas aptarnavimo mokestis.