Conrad viešbučiai ir kurortai: atsipūskite su įkvėpimu!

Conrad viešbučiai ir kurortai: atsipūskite su įkvėpimu!

Stay Inspired globalus projektas leis viešbučio darbuotojams tapti pasirengusiais gidais pagal 1, 3 ir 5 valandų programą.

Prašluxusio viešbučių tinklo Conrad Hotels & Resorts tinklas praneša apie Stay Inspired programos (www.stayinspired.com) paleidimą - tai globalus projektas, kuris reiškia tikrąją kultūrinę posvykį viešbučių verslo srityje ir naujus personalo mokymo standartus: nuo šiol bet koks Conrad tinklo viešbučio darbuotojas taps mokslininku gidu po miestu ar regionu, kuriame dirba, ir galės papasakoti apie daugiausia įdomių faktų ir istorijų. Kiekviename iš 24 Conrad tinklo viešbučių visi, kurie nori artimiau susipažinti su vietine kultūra, jau dabar gali užsakyti 1, 3 arba 5 valandų rekomendacijų programas naudodamiesi mobiliaisiais aplikacijomis Conrad Concierge arba StayInspired.com svetaine.

Stay Inspired programos iniciatore ir pirmuoju vadove tapo Nilu Motamed, kurios atsakomybės sritis apima autentiškos koncepcijos kūrimą ir pagrindinių programos principų įdiegimą, taip pat jos svarbos demonstravimą Conrad viešbučių svečiams. Prieš prisijungdama prie Conrad tinklo, Nilu dirbo Epicurious pagrindine redaktore - apdovanojamo skirtingais apdovanojimais skaitmeninio projektų apie gastronomiją leidybinių namų Condé Nast, taip pat specialiųjų projektų direktore ir pagrindine žurnalo Travel + Leisure korespondente.

Būdama naujos srities direktore, Nilu aplankė Conrad kurortus visame pasaulyje ir įdiegė pradines Stay Inspired programos sudedamąsias dalis. StayInspired.com šaltinis atitinka šiuolaikinių keliautojų pageidavimus, kurie siekia sujungti darbą, poilsį ir malonumą, bei siūlo 1-, 3- ir 5-valandžių Conrad 1/3/5 vadovavimo programos pavadinimu. Kiekvienas vadovavimas siūlo šviežų ir nestandartinių žvilgsnių į miestą ar regioną ir apima patarimus dėl gastronomijos, apsipirkimo, meno objektų ir dizaino projektų, kultūrinių lankytinų vietų, šeimyninio poilsiavimo ir nuotykių galimybių.

„Šiuolaikiniai turtingi keliautojai renkasi kelionių tikslus, kur jie gali atrasti kažką naujo. Todėl mes skiriame ypatingą dėmesį ne tik tam, kaip mūsų konseržai bendrauja su svečiais, bet ir aptarnavimui iš kiekvieno darbuotojo pusės, - pabrėžia Conrad Hotels & Resorts tinklo vadovas Džonas Vanderlaughs. - Dėka bendradarbiavimo su Nilu, mes visus darbuotojus apmokėme, papildėme juos naujomis žiniomis, ir dabar jie gali suteikti svečiams įvertintas rekomendacijas apie miestą ar regioną, kuris viršija standartinius „skaičiavimo" santykius tarp konseržo ir svečių. Mes tapome ne tik viešinėmis, bet ir įdomiais pasakotojais“.

StayInspired.com išteklius, kuris taip pat yra prieinamas kaip mobili aplikacija Conrad Concierge, siūlo viešbučių tinklo svečiams pasirinkti vieną iš siūlomų programų, skirtų 1, 3 arba 5 valandoms, arba pasirinkti pagal savo interesus. Naudodamiesi StayInspired.com, Conrad kurortų svečiai galės išsaugoti ir pasidalinti pasiūlytomis programomis Conrad 1/3/5, peržiūrėti pasirinktą turinį (nuotraukas, vaizdo įrašus, žemėlapius), užsakyti numerį ir programą pasitelkiant konseržą. Pastarieji, savo ruožtu, padės svečiams įgyvendinti numatytą programą naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais.

„Viešbučių svečiai nori naudoti kiekvieną laisvą minutę, kuri atsiranda kelionės metu, kad atrastų kažką naujo. Jie nori susipažinti su tikromis miesto ar regiono lankytinomis vietomis, apie kurias nerašo kelionių gidai ir kurios yra toli nuo minėtų turistinių maršrutų, - pastebi Stay Inspired programos vadovė Nilu Motamed. - Mūsų nauja Conrad 1/3/5 kolekcija siūlo naujausią turinį ir rekomendacijas, kurios leis mūsų svečiams gyventi pilnaverčiu gyvenimu“.

Visi norintys galės aptarti naujovę socialiniuose tinkluose: sekite @ConradHotels Facebook, Twitter ir Instagram naudodami #StayInspired heštegą.

Daugiau informacijos apie Conrad Hotels & Resorts tinklą galite rasti apsilankę svetainėje arba .

Pasirinkite savo kalbą

Pasirinkite savo valiutą

Kai taikoma, kainos bus konvertuojamos į jūsų pasirinktą valiutą ir rodomos ta valiuta. Valiuta, kuria mokate, gali skirtis atsižvelgiant į jūsų užsakymą, taip pat gali būti taikomas aptarnavimo mokestis.