Kurortas Velassaru Maldivuose - SPA svajonė, įgyvendinta realybėje

Kurortas Velassaru Maldivuose - SPA svajonė, įgyvendinta realybėje

Viešbutyje Velassaru žino, kaip atsiskirti nuo kasdienių rūpesčių ir problemų, viešbučio svečiams padės unikalūs vietinio SPA procedūros, pagrįstos gandakholi aliejumi - saldžiojo bazilikos aliejumi. Šis prieskonis neturi kamforos ir yra labiausiai švelnus ir saugus naudoti.

Įvyniojimas su unikaliu aliejiniu mišiniu, įskaitant eterinį bazilikos aliejų, gamtinį kokosų aliejų ir alavijo ekstraktą, pakelia nuotaiką, iššviečia sąmonę ir suteikia oda švelnumą.

Į papildyti įvyniojimą galima valymo procedūra - "Smėlio šviesa", kurioje unikalų aliejų papildys jūros vanduo ir Maldivų kranto švariausias smėlis.

Norint baigti „atsisveikinimo“ ceremoniją su didmiesto nuovargiu, kvapnusis masažas ir aštrus gaivus gėrimas su bazilikos lapais ir laimo sultimis. Galų gale, Maldyvų arhipelago gyventojai visada gydėsi tuo, ką turėjo po ranka - smėliu, kriaušėmis, jūros vandeniu, kokosais, palmės lapais, taip pat daugybe kitų augalų ir žolelių. Pavyzdžiui, alavijas gerai gydo odą nuo vabzdžių įkandimų ir nudegimų. Kokosų aliejus pašalina sausumą ir sudirginimą. Vynmedžių kauliukų ekstraktas padeda numesti svorį. Pirmosios procedūros metu jausite efektą iš karto. Procedūros metu gali būti naudojamas smėlio šveitiklis, bambukiniai lazdelės ar kvapniųjų žolelių maišeliai. Procedūra porai tikrai patiks jaunavedžiams ir prasideda kūnui tepti šveitiklį. Vyrams bus pasiūlytas šveitiklis, kuris pagerina kraujotaką, o moterims - su jauninamuoju efektu. Dėka tokių malonumų ir naudingos valymosi procedūros, oda taps švelni ir gražus garsas. Toliau sekanti procedūros pagrindinė dalis bus masažas. Vietiniai specialistai padarys viską, kad atsikratytumėte jus ir jūsų kūną streso padarinių ir kitų didmiesto gyvenimo neigiamų poveikių.

Kurortas Velassaru Maldivuose - SPA svajonė, įgyvendinta realybėje

Nemokamos jogos pamokos Velassaru Maldivuose

Velassaru Maldivuose kurorte paskelbtos nemokamos grupinės pamokos „Sunset“ jogos seansai paplūdimyje. Velassaru Maldivų SPA centre tris kartus per savaitę siūlomi nemokami jogos pamokos lygio „Sunset“. „Sunset“ jogos pamokos vyksta kurorto įdomioje ir vaizdingoje paplūdimio dalyje nuo 17:30 iki 18:30 tris kartus per savaitę.

Visiems viešbučio svečiams šią vasarą siūlomos sveikatingumo procedūros su grupiniais ir nemokamais jogos užsiėmimais Viešbutyje „The Spa Velassaru Maldivai“.

Norėdami gauti visą procedūrų ir paslaugų sąrašą, apsilankykite svetainės skiltyje:

Keliaudami per svetainės puslapius, verta atkreipti dėmesį į procedūrą „SPA dviems“. Tai ypatinga programa, sudaryta iš SPA procedūrų, skirta būtent porai svečių - jaunavedžių. Kompleksas Couple Bespoke sukurtas specialiai jaunavedžiams. Procedūros vykdomos viena po kitos ir trunka 2,5 valandos.

Kurortas Velassaru Maldivuose - SPA svajonė, įgyvendinta realybėje

Veiksmas prasideda nuo kūno šveitiklio teptuko. Jam - šveitiklis, gerinantis kraujotaką. Jai - su jauninamuoju efektu.

Rezultatas - oda tampa švelni ir elastinga. Vėliau įdegis atrodo elegantiškiau. Pagrindinė procedūros dalis yra masažas. Masažo pagrindinė užduotis - atsikratyti jus streso ir kitų neigiamų gyvenimo mieste aspektų. Tradicinė Maldyvų technika numato specialaus kokosų medžio masažuoklio naudojimą.

SPA centras Velassaru Maldivuose

Mažas Velassaru Maldivų sala įsikūrė Pietų Malės atole. Iš oro uosto čia galima pasiekti komfortišku katamaranu per apie pusvalandį. Kurortas pasižymi nedideliu dydžiu ir labai aukštu paslaugų lygiu. Čia labai atidžiai žiūrima, kad kiekviena minutė būtų pripildyta tikru malonumu.

Kurortas Velassaru Maldivuose - SPA svajonė, įgyvendinta realybėje

Ir pirmą vietą tarp kūno malonumų viešbutyje teisėtai užima vietinis SPA centras. Susipažinti su juo verta pradėti nuo hidromasažo baseino, įrengto tiesiai virš lagūnos, kurį gulint galima mėgautis ne tik po vandeniu atliekamu masažu, bet ir puikiu vaizdu.
SPA meniu apima daugybę veido ir kūno procedūrų, paremtų klasikiniais ir rytų masažo technikomis. Ypatingas dėmesys turėtų būti skirtas ritualams poroms.

Couple Bespoke tikrai patiks jaunavedžiams. Prasideda jis nuo specialaus šveitiklio (skirtingo vyrams ir moterims), tuomet seka masažas su specialiu kokosų medžio masažeriu. Ši procedūra padeda visiškai „atsinaujinti“.

Kurortas Velassaru Maldivuose - SPA svajonė, įgyvendinta realybėje

Dar vienas efektyvus Vinoterapijos ritualas leis mėgautis malonumu visą dvi su puse valandos. Jis apima šveitiklį, masažą ir kūno įvyniojimą naudojant natūralią kosmetiką, pagamintą iš vynuogių. Rezultate jausitės pailsėję, atnaujinti ir pasiruošę naujoms pergales!

SPA-ritualas Vinoterapija Velassaru Maldivuose

Iš paukščio skrydžio žalias kurortas Velassaru Maldivuose primena ilgą vandens lašą. Tiesiog 25 minučių, plaukdami katamaranu iš tarptautinio aeroporto Maletėje, jūs atsiduriate tikrame rojuje, kur yra viskas, kad pamirštumėte rūpesčius ir nedelsdami pradėtumėte mėgautis poilsiu. Pirmiausia aplankykite vietinį SPA centrą. Masažo ir procedūrų paviljonai pastatyti ant stulpių tiesiai ant vandens, kuris leidžia atsipalaiduoti po bangų šniokštimo ir lengvo jūrinio vėjo svelnumo.

Kurortas Velassaru Maldivuose - SPA svajonė, įgyvendinta realybėje

Iš visos SPA meniu įvairovės reikėtų išskirti Vinoterapijos ritualą, kuris leis jums pamiršti jausmus dvi su puse valandos. Procedūra apima šveitiklį, masažą ir kūno įvyniojimą naudojant natūralią kosmetiką, pagamintą iš vynuogių. Šiuolaikiniai moksliniai atradimai patvirtina, kad grožio produktai, pagaminti iš vynuogių, yra turtingi antioksidantais ir apsaugo nuo anksčiau atsirandančio senėjimo. Taigi, po šios procedūros jūs tikrai jausitės jaunais, atnaujintais ir atsipalaidavusiais!

Naujos SPA procedūros Velassaru Maldivuose

Velassaru Maldivų viešbutis vėl eksperimentuoja ir siūlo naujas SPA procedūras, įkvėptas vietinės maldivų medicinos. Ekspertų nuomone, didžiausias atpalaiduojantis poveikis masažui pasiekiamas prie vandenyno kranto, kai terapeuto rankos juda kartu su bangomis, o lengvas vėjas atgaivina kūną. Procedūros metu gali būti naudojamas smėlio šveitiklis, bambukinės lazdelės ar kvapnūs žoliniu maišeliai. Registratūroje jūs būsite užpūtę stebuklingu noni sultimis, kurios žinomos dėl savo antioksidacinio poveikio, ir busite pakviesti užpildyti anketą apie savo sveikatą ir norus. Taip pat jums reikės išbandyti ir pasirinkti aliejų procedūrai. Kokosinis, alavijo, iš vynmedžio kauliukų, mango ir daugelis kitų variantų, kiekvienas skirtas kovoti su tam tikra problema. Jūs galėsite įvertinti nuostabų rezultatą po kurso pabaigos! Beje, šiuo atveju jūsų laukia malonus staigmeno - gerbas nuo Velassaru komandos.

Kurortas Velassaru Maldivuose - SPA svajonė, įgyvendinta realybėje

Pasidalinkite šiuo įrašu su savo draugais!

Pasirinkite savo kalbą

Pasirinkite savo valiutą

Kai taikoma, kainos bus konvertuojamos į jūsų pasirinktą valiutą ir rodomos ta valiuta. Valiuta, kuria mokate, gali skirtis atsižvelgiant į jūsų užsakymą, taip pat gali būti taikomas aptarnavimo mokestis.