Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.

Pasaulinio kranto, ilgio 1,16 mln. km, yra dešimtys tūkstančių paplūdimių. Kai kurie iš jų, tokių kaip Rio de Žaneiras ir Honolūlu, garsi pasaulyje, kiti pažįstami tik vietiniams gyventojams. Mūsų šiandienos apžvalgoje - mažai žinomi, bet labai gražūs pasaulio paplūdimiai, kurie net nustebins patyrusius turistus.

Turinys

  • Dėl fotografijų, kurias pavydi: geriausi Europos paplūdimiai;
  • Su baltais smėlių ir mėlynais bangomis: geriausi dviejų Amerikų paplūdimiai;
  • Aukso smėlis „juodojo žemyno“: gražiausi Afrikos paplūdimiai;
  • Paveiksliniai ir nepaliesti: gražiausi pasaulio paplūdimiai ir geriausi Azijos paplūdimiai;
  • Nuo šiaurės iki pietų: gražiausi Rusijos paplūdimiai.

Dėl fotografijų, kurias pavydi: geriausi Europos paplūdimiai

Pirmas eilėse tarp gražiausių pasaulio paplūdimių stabiliai užima Ispanijos Formentera, Graikijos Navajo ir Italijos Pozitano. Jūs nenuostabins tai? Tuomet žemiau yra mažiau turistiniai variantai.

Gražiausias Sardinijos paplūdimas - Porto Cucco, Italija

Tarp 200 gražių Sardinijos paplūdimių, Porto Cucco išsiskiria savo dydžiu (daugiau nei 800 metrų) - jis niekada nėra perpildytas net šėlant sezonui. Platus rausvai-rožinis smėlio juostelis atskiria lagūną, kur gyvena rausvos spalvos flamingai. Bare galite nusipirkti gėrimus, išsinuomoti ležalas ir skėtį. Virš Porto Cucco skaisčia 9 metrų aukščio 17 amžiaus aragonų bokštas - staigus pakilimas apdovanojamas puikiu aplinkos vaizdu. Artimiausias miestas Porto Cucco yra Vilasimius. Kelionė iš Kalyarės užtruks maždaug valandą.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Gražus paslaptingas Graikijos paplūdimys - Aretes, Chalkidikis

Turistų srautui, sudarantiems 22 mln. lankytojų per metus iš viso pasaulio, sunku tikėtis ramybės iš graikiškų paplūdimių. Tačiau išsiskiriančiose mažai apgyvendintose pušų įlankose Aretes įmanoma pajusti, kaip atrodė Chalkidikis prieš turistinę bumasą.

Didžiausiame paplūdimyje veikia baras, kuris dirba tik sezono aukštyje, kitose vietose aptarnavimas nenumatytas, todėl geriau viską reikalingą atsinešti su savimi.

Prie pat paplūdimio yra nedidelis viešbutis ir taverna. Aretes yra 5 km nuo kaimelio Toroni, pasiekiamas asfaltuotu keliu su trumpu gruntuotu ruožu gale.

Gražiausias Prancūzijos Pireneijų paplūdimys - Argel-sur-Mer, Languedoc-Roussillon

7 km pakrantės juosta miestelio Aržel-siur-Mer yra apdovanota mėlynuoju vėliavu ir laikoma viena iš švariausių pasaulyje bei geriausia šio Prancūzijos pakrantės dalies paplūdimi. Tiems, kurie mėgsta žvyrą, šiek tiek toliau, Rakuje, yra 2 km ilgio akmenskrandis. Centrinė paplūdimio dalis, kurioje yra promenadas ir pušynas, yra labiausiai maloni. Galite apsistoti pačiame Aržel-siur-Mer, gražiame katalonų stiliaus miestelyje su gerai išlikusiais senoviniais gatvelėmis centroje. Kelionė automobiliu iš turistiško Koliūro užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių, o jo pačio paplūdimys visai ne toks geras.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Su baltais smėlių ir biriųzovų bangų: geriausi dviejų Amerikų paplūdimiai

Ipanema, Kopakabana arba Majamio paplūdimis? Šie pasaulio krantai girdėti net ir be mūsų. Mes papasakosime apie kitus dviejų Amerikų paplūdimius, kurie laikomi tarp geriausių pasaulyje.

Gražiausias Brazilijos paplūdimas - Fernando di Noronja

Brazilijai priklauso 50% Pietų Amerikos teritorijos - ir geriausi šios šalies paplūdimiai. Apsilankykite Fernandu di Noronja vulkaniniame arhipelage, esančiame valandos plaukiu nuo žemyno - jo paplūdimiai laikomi gražiausiais pasaulyje, tačiau netgi tarp jų išsiskiria Baja du Sanshu. Nusileisti iki kranto turėsite per medines tiltelius, staigius laiptus ir aštrius akmenis. Bet rezultatas šitai vertas: minkštas smėlis, skaidrus vanduo, gausi tropinė augalija, galimybė plaukioti tarp jūrinių vėžlių, delfinų, albatrosų ir žmonėms saugių ryklių. Ar nedidelė vieta pasaulyje? Iš didžiųjų Brazilijos miestų į arhipelagą paprasčiausiai nuvykti lėktuvu, o toliau iki Baja du Sanshu pasiekti autobusu.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Gražiausias paplūdimys tarp dviejų vandenynų - Kajo-de-Agua, Venesuela

Gražiausias Venesuelos paplūdimys yra įsikūręs prie kairinės priešpaskutinės taško, esančio draustinio arhipelago Los Rokas, apie 45 minučių kelio vandeniu nuo Gran Rokės salos, vietinio turistinio centro. Mažas paplūdimio sala Kajo-de-Agua pasaulyje žinomas baltu smėliu, įspūdingai mėlyna jūros vandens spalva ir gamtine "barjera" - smėlio pabėgimu tarp salų, kurį galima keliauti tarp dviejų vandenynų. Į salą galite pasiekti su ekskursija arba savarankiškai, nuomojant valtį.

Atminkite, kad draustinėje nėra švaraus vandens šaltinių, parduotuvių ar kitos infrastruktūros.
Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Gražiausias paplūdimys pasaulyje su istoriniu palikimu - Playa Ruinas, Meksika

El Kastiljo - senovinis majų tautų šventykla Tulumoje Jukatano pusiasalyje. Nuo ruinų, apsuptų tropinės augalijos, galima nusileisti prie nedidelio, stebuklingo grožio vandenyno. Norėdami pasifotografuoti be turistų minios iš viso pasaulio, atvykite iki 10 ryto arba po 4 valandų vakaro. Likusį laiką galite praleisti prie gražaus El Paraiso paplūdimio, kurio pavadinimas ("rojus") patys už save kalba. Tulumas yra maždaug 180 km nuo Kankuno, į miestą galite lengviausiai nuvykti automobiliu ar autobusu iš transporto centro regione - miesto Playa del Karmenas.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Gražiausias „piratinis“ paplūdimys - Dry Tortugas, Florida, JAV

Pagrindinis Dry Tortugo salų lankytinas objektas Meksikos įlankoje yra Fortas Džefersonas, tvirtovė, pastatyta 19 amžiuje kovai su piratais. Meilūs baltais smėliai išsidėstė visu pakrante, įskaitant ir po senojo fortų sienų. Ramus mėlynas vanduo ir atmosfera lyg iš „Karibų piratų“ patiekalų padaro Dry Tortugas teisėtai vieta gražiausių pasaulio paplūdimių sąraše. Norint patekti į salas, galite nuomojant valtį arba sėstis į paromą iš Ki-Vesto, kelionė į vieną pusę užtrunka 2,5 valandos.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Auksiniai „juodojo žemyno“ smėliai: gražiausi Afrikos paplūdimiai

Kai kalbama apie Afrikos krantą, pirmiausia į galvą ateina rusų turistų mėgstamiausios šalys:

  • Egiptas
  • Makinija
  • Tunisas

Tačiau šiomis šalimis pasaulio paplūdimio poilsiui prie „juodojo žemyno“ krantų toli gražu nesibaigia.

Gražiausias paplūdimys Seišeliuose - Pti-Ans, Mais

Turizmas sudaro iki 50% Seišelių salų ekonomikos. Kodėl - suprantama ant atvirščio Pti-Ans paplūdimio Mais. Ramus kristalinio skaidrumo vanduo, palygus nuolydis, gausus jūrų pasaulis - čia puikiai leis laiką tiek nardymo entuziastai, tiek šeimos su vaikais iš viso pasaulio. Poilsis Pti-Ans geriausiai tinka užsisakyti numerį prabangioje „Four Seasons Seychelles“ viešbutyje. Jei tačiau keliaujate iš kito salos galo, verta atvykti anksti, nes automobilių stovėjimo vietų yra nedaug. Toliau jus laukia 20 minučių nuo kalvos ir viešbučio saugumo tarnybos patikra.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Gražiausias pasaulyje jūros vėšolų paplūdimys - Nosy Irania, Madagaskaras

Nosy Irania - du maži archipelago Nusi-Be salų, sujungti ilga smėlio pėsčiomis. Primos metu, kai prieplauka išeina iš santakos, galite pereiti iš vienos salos į kitą - bet saugokitės priėmimo! Nosy Irania-Be krantai žavi plonu baltu smėliu, švariausiu akvamarininiu lagūnos vandeniu, turtinga tropine augalija ir galimybe pamatyti jūrų vėžlių, kurios naktimis deda kiaušinius ant Nosy Irania-Keli paplūdimio.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Gražiausias Pietų Afrikos paplūdimys - Bloubergstrand, Keiptaunas

Ilgas pavadinimas gražiausio Keiptauno paplūdimio verčiamas kaip „Paplūdimys prie mėlynųjų kalnų“. Balto smėlio juosta išsidėstė visa pakrante 48 kilometrais ir pasižymi visame pasaulyje puikiais vaizdais į Stalo kalną, kuris išsikelia virš kobarltinių įlankos vandenų. Maudytis ant vėjingo kranto yra šaltai - bet galite stebėti suolą serfingo ir kaitserfingo šlaitams, kurie papildo peizažą fotogeniškumu. Artėjant prie Keiptauno palei jūrą išsidėstė prestižinis rajonas su madingais restoranais, kur galite papietauti mėgindami unikalų jūrinį vaizdą.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Paveiksliniai ir nepaliesti: gražiausi pasaulio paplūdimiai ir geriausi Azijos paplūdimiai

Daugelis turistų įsitikinę, kad gražiausi pasaulio paplūdimiai yra Azijoje. Nesiginčysime - tiesiog išsirinksime iš begalinių variantų mažiau apgyvendintus, skirtus įkvėpiančiausiems pasaulyje nuotraukoms.

Gražiausias neturistinis Tailando paplūdimys - Ko Yao Noi

Jei jums buvo per daug žmonių ant Phuketo krantų, sėskitės į maršrutinį valtį ir išvykite į rytus. Ao Phanga įlankoje rasite dvi salas, kurios iki šiol nebuvo sugadintos turistinės infrastruktūros. Kelias į daugelį paplūdimių eina per grūstines be jokios civilizacijos žymių, o tikimybė sutikti su kitais poilsiautojais iš viso pasaulio ant grynai baltų smėlio nėra tokia didelė. Dėka draudimo vystyti turistinę infrastruktūrą, sala yra apdovanota apsaugos organizacijos "Conservation International" ir "National Geographic Traveler" apdovanojimais.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Gražiausias Goos paplūdimys - Ashvem, Goa

Žmonių nebuvimas, klajoklių šunų ir visur esančių karvių nebuvimas, švarus smėlis ir nuostabūs vaizdai, nepastebima infrastruktūra, kad galėtumėte patogiai praleisti atostogas susiliejant su gamta, yra retas derinys paplūdimių valstybėje Goos. Paplūdimyje Ashvem yra viskas, ko reikia - ir visko, ko nereikia. Nebūtinu turistiniu sezonu ant švaraus smulkio smėlio Ashvemo deda alyvuogių jūrų vėžės, kurių jauniklius galima sutikti vandenyje žiemą. Išilgai ilgos smėlio juostos auga paveikūs kokosų palmės ir net banianai. Kurortuose geriau apsistoti tolėliau nuo uolų, kur galimi aštrūs akmenys.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Gražiausias Mianmaro paplūdimys - Ngapali

Geriausias Mianmaro kurortas, Ngapali, kol kas nėra perkrautas atvykėliais iš įvairių pasaulio šalių. Tankaus balto smėlio juosta išsidėstė tarp biriulinio jūros ir palmių 3 km ilgio, sudarydama dailias įlankas ir mažas įlankas. 2016 m. pagal „Tripadvisor“ vertinimą, paplūdimys buvo pripažintas geriausiu Azijoje. Nepaisant gausybės viešbučių ir restoranų, net ir šįsąs pakrantėje galima rasti pakankamai vietos ramiai poilsiui, tačiau paplūdimio paslaugų mėgėjai gali užsisakyti masažą ar papietauti vienoje iš kavinių su vaizdu į jūrą.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Iš šiaurės į pietus: Gražiausi Rusijos paplūdimiai

Rusija užima ketvirtą vietą pasaulyje pagal paplūdimių kiekį. Nustebinti? Tačiau mūsų šalies krantų linijos ilgis siekia 23 000 km - ir ant jos daugybė paplūdimių, vertų būti laikomi gražiausiais pasaulyje.

Gražiausias Rusijos Baltijos jūros paplūdimys - Jantarinis, Kaliningradas

Pirmasis ir iki šiol vienintelis Rusijos paplūdimys, pagerbtas garbingos pasaulio premijos - mėlynosios vėliavos, yra Jantarinis, apie 50 km nuo Kaliningrado. Šalta, bet smulki jūra smėlis labai švarus, pakrantė gerai įrengta, įskaitant asmenims su ribotu judumo galimybe. Turistų ant kilometrų ilgos smėlio juostos nėra per daug net ir sezono sparčiausiojoje dalyje.

Malonus bonusas - galimybė rasti gabalėlį gintaro po audros.
Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Čiurlionis ant Kuršių nerijoje. Nuotrauka: Belikart / Shutterstock

Gražiausias Juodosios jūros paplūdimys - Beljaus kosa, Krymas

Jeigu norite pailsėti nuo minios ir likti vieni su nuostabia Krymo gamta, jūsų pasirinkimas - Tarhankutas kyšulys. Tarp žinomų uolų išsklaidyti nuošalus paplūdimiai, kuriuos dėl balto smėlio ir biriūzų vandens, netgi po audrų, vadina „Krymo Maldivais“. Skirianti Juodąją jūrą ir Donuzlavos įlanką Beljaus kosa - be abejo, labiausiai paveikslėnis regiono, ir netgi pasaulio vietos taip pat.

Kosėje yra viešbutis ir stovyklavietė, tačiau dauguma turistų atvyksta čia laukininkai, kad gyventų palapinėse - 10 kilometrų ilgio paplūdimyje visiems rasite vietos.
Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Gražiausias Ramiojo vandenyno pakrantės paplūdimys - Triozerė, Primorskis kraštas

Švara smėlio juosta tarp jūros ir gelsvų ežerų ant kalnų pėdos ilgą laiką buvo uždara priešsienio zona. Triozerės įlankos paplūdimiai šiandien irgi neperpildyti poilsiautojų iš skirtingų pasaulio vietų, bet puikiai įrengti - čia yra poilsio vietos su griliais ir turistinės bazės, kur galite pernakvoti su vaizdu į žymiąją Kruizo uolą. Pasiekti įlanką galima iš Nachodkos arba Vrangėlio autobusu ar automobiliu keliais su asfaltu ir nedideliu grunto ruožu.

Pats gražiausių pasaulio paplūdimių, apie kuriuos jūs nesate girdėję.
Šaltinis

Tikimės, mūsų apžvalga jums įkvėps naujų kelionių po pasaulio vaizdingais pakranciais. Visą naudingiausią ir įdomiausią informaciją keliautojams rasite svetainėje Travelask.ru.

Redaktorė: Daria Ivaniuškina

Pasirinkite savo kalbą

Pasirinkite savo valiutą

Kai taikoma, kainos bus konvertuojamos į jūsų pasirinktą valiutą ir rodomos ta valiuta. Valiuta, kuria mokate, gali skirtis atsižvelgiant į jūsų užsakymą, taip pat gali būti taikomas aptarnavimo mokestis.