Ryškus panardinimas į Maldyvų virtuvės pasaulį kurorte Milaidhoo

Ryškus panardinimas į Maldyvų virtuvės pasaulį kurorte Milaidhoo

Nepakartojama gastronominė kelionė siūlo įstaiga Ba'theli - vienintelis restoranas pasaulyje, kurio meniu sukurtas remiantis legendiniu prekybos keliu iš Indijos į Viduržemio jūrą - Prieskonių kelio - motyvais. Restorano pavadinimas "Ba'teli" kilęs iš maldivų kalbos divehi ir reiškia specialų kravos laivą, kuris tradiciškai buvo naudojamas prieskonių gabenimui. Keliaudami tarp salų ant ba'telių laivų, žmonės ne tik prekiavo, bet taip pat platino žinias apie tolimas šalis, tradicijas ir virtuvę visame šakotame Prieskonių kelio maršrute.

Ryškus panardinimas į Maldyvų virtuvės pasaulį kurorte Milaidhoo

Maldyvų arhipelagas, būdamas viena iš prekybinių keliautojų marsrutų tarp Indijos ir Indonezijos link Afrikos ir Arabijos vidurinių taškų, greitai susipažino su prieskonių pasaulio lobynais, tokiais kaip cynamonas, kardamonas, kurkuma, gvazdikėliai, imbieras ir pipirai. Ir šiandien to meto tradicijos atgaivinamos mūsų išskirtiniais virtuvės šefais vienoje iš atolo Baa salų, kur įsikūręs Ba'theli.

Išorėje restoranas atitinka savo pavadinimą: jis atrodo tarsi sudarytas iš trijų suvirpstančių ant turkio bangų medinių laivų, kiekvienas iš jų - atskiras kambarys. Pirmame laive yra prabangi baro zona, kur malonu išgerti aperityvą ir pasigrožėti saulei leidžiantis. Antroje yra virtuvė - nesudėtingai, pagrindinė vieta, kur vyksta visa stebuklų magija. Trečioji valtis yra pagrindinis restorano plotas, kur ateina ne tik valgyti, bet ir mėgautis nepakartojama atmosfera, kurią pabrėžia žvaigždėmis apšviestas dangus.

Ryškus panardinimas į Maldyvų virtuvės pasaulį kurorte Milaidhoo

Gastronominė kelionė prasideda baru su firmų ir gaivų kokteilį Parrot Fashion iš tamsaus romo, šiek tiek kartaus ir greipfrutų aliejaus su ypatingu penkių prieskonių mišiniu. Šiam išskirtiniam gėrimui puikiai tiks spalvingas saulėlydis, bangų šnabždesys ir užkandžiai iš vietinių ingredientų.

O dabar laikas tiesiogiai perkelti į restoraną. Čia svečiams siūlomos trys skirtingos parinktys. Degustacijos meniu įeina penki šiuolaikiniai maldyviški patiekalai, kiekvienas iš jų - tai archipelago kultūros paveldėjimo įkūnijimas, pagardintas šefa staigmena, nes kiekvieną dieną jis ruošia kažką naujo ir niekada nesikartoja.

Meniu à la carte - šiuolaikinis pateikimas tradicinių maldiviškų skanumynų įvairiomis mezės, sriubų ir salotų variacijomis. Ir, galiausiai, meniu, pagrįsta Prieskonių keliu, kuriame pristatomi tokių patiekalai kaip Indonezijos rendang iš jautienos, Indijos tikka biryani ir Pietų Afrikos nyama choma - viskas su maldivišku žavesiu.

Ba'theli galima lengvai pamiršti, kuriuo dabar metais esame, ir beveik 5 tūkst. metų atgal, į tuos laikus, kai Maldyvai buvo ne vienas iš populiariausių pasaulio kurortų, o svarbi prekybos centro dalis. Sėskitės patogiai prie savo stalo ant valties - mes išplaukiame!

Ryškus panardinimas į Maldyvų virtuvės pasaulį kurorte Milaidhoo

APIE MILAIDHOO MALDIVES

Milaidhoo Maldivų sala - tai nedidelis kurortinis sala, kurio išskirtinė ypatybė yra ryžtingas priesiškumas vietinėms tradicijoms. 50 šiuolaikinių vilų su baseinu, sukurtų vietinių architekto, tradiciniu maldivišku stiliumi, turi viską, ko reikia neabejotinai atostogoms. Kiekvienam svečiui įvykdyti bet kokias pageidavimus taip pat yra asmeninis asistentas. Tarp pramogų - įvairūs vandens sportai, jogos praktika saulėtekio metu ir nardymas su šnabždančiais koraliniu rifais neišreikštamai grožio.

Milaidhoo ypatingu džiaugsmu laiko virtuvę: čia yra trys pasaulinio lygio restoranai, įskaitant pastatytą trimis tradicinėmis maldiviškomis valtimis Ba'theli. Šio restorano meniu grindžiama tradiciniais maldiviškais patiekalais, o daugelis receptų siekia jūrų Prieskonių kelio laikus.

Milaidhoo - tai tikrai maldiviškas kurortas, kur žodis "prabanga" įgauna naujų atspalvių. Fantastiška gamta, puiki virtuvė ir romantiška atmosfera: pasivaikščiojimai su delfinais saulelydžio metu ir piknikai ant nuožulnaus smėlio paplūdimio... Šiame nuostabiame pasaulyje įgyvendinami visi pageidavimai!

Pasirinkite savo kalbą

Pasirinkite savo valiutą

Kai taikoma, kainos bus konvertuojamos į jūsų pasirinktą valiutą ir rodomos ta valiuta. Valiuta, kuria mokate, gali skirtis atsižvelgiant į jūsų užsakymą, taip pat gali būti taikomas aptarnavimo mokestis.